Prečo som začal písať tento blog

pisat_blog

Pretože občas potrebujete EXCELovať. A nie vždy sa darí. Tak nech si tu nájdete, to čo hľadáte… Alebo mi napíšte na lubos@bahorec.sk

Lebo život prináša výzvy. Občas aj celkom slušné kopance. Čo na to povedať? Veci sa dejú.

A jedného dňa som si to všimol :-).

Počas svojej viac ako 15 ročnej „Excel“ kariéry, som robil na viacerých projektoch. V začiatkoch som dostal čas na nábeh, učenie, školenia. Po návrate z jedného z tých prvých, sa ma môj šéf spýtal: „Ako bolo?“

„Fajn. Zaujímavé.“

„To je dobre.“

A tak som dostal za úlohu spracovať naučené. A nielen to. Zároveň mi oznámil, že potom, to budem učiť ostatných :-O.

A takto sa to začalo. Popri svojej práci som začal pomáhať s Excelom tým, ktorí to potrebovali. V projektoch som mal na starosti časti, kde som využíval Excel. Financie, projekcie, výpočty, modely, odhady – skrátka tabuľky.

S mnohými ľuďmi s ktorými som robil, sa dnes vidíme málo. Skončil sa projekt, cesty sa rozišli. Doba je dnes taká. Javí sa to tak….

Priatelia, potrebujete pomôcť…?

Založil som TENTO BLOG :-). Keď budete potrebovať tabuľku, prílohu ku zmluve, čo to spočítať, pripraviť projekciu, cash flow, biznis plán, úverové financovanie… NAPÍŠTE MI (lubos@bahorec.sk).

Alebo si pozrite, čo tu pre Vás (a trochu aj pre seba) píšem. Nech Vám to pomôže EXCELovať. Mne to pomáha rásť už dnes. Ďakujem.

Nech sa Vám darí.

Ľuboš Bahorec

Ľuboš Bahorec

Som expert na Excel a rád pomôžem excelovať aj Vám. Milujem peniaze a s vášňou riadim ich tok. Môj príbeh nájdete tu >>>

Komentáre

  • Získajte eBook “5 jednoduchých tipov, ako krotiť Excel” na Váš email ZDARMA.

    Zadajte nižšie svoje meno a e-mail a získajte ZDARMA eBook "5 jednoduchých tipov ako krotiť Excel" Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Ľuboš Bahorec, Malokarpatské nám.10, 841 03 Bratislava) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zatlačením tlačidla nižšie vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre posielanie eBook-u a ďalších informačných mailov odo mňa, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém. Svoj súhlas môžete samozrejme kedykoľvek odvolať kliknutím na odkaz "Odhlásiť sa" v každom poslanom e-maile.

  • Najnovšie články

  • Kategórie